اپلیکیشن شماره دوزی آسان

پترن های با کیفیت شماره دوزی را میتوانید به صورت آنلاین از قسمت “پترن من” بسازید و به کمک اپلیکیشن دستیار شماره دوزی آسان به راحتی آنها را شماره دوزی کنید.

پترن منلینک دانلود از کافه بازار

 سلام. اپلیکیشن اندرویدمون رو ارتقا دادیم. هر هفته پترن رایگان با کیفیت میتونید داشته باشید. در صورتی که کتابخونه نخ های خودتون رو داخل اپ ایجاد کرده باشید ، میتونید داخل هر پترن ببینید چه نخ هایی دارید و چه نخ هایی ندارید و حتی اون نخ هایی که ندارید رو به نخ هایی که دارید تغییر بدید داخل هر پترن…هیجان انگیز نیست؟ واسه خودم که خیلی هست و بود چون کار دوخت واقعا ساده تر میشه. در ضمن سرعت برنامه مون در زوم کردن هم خیلی خیلی بالاتر رفته. کافیه گوشیتون اندروید پنج به بالا باشه. میتونید از طریق لینک کافه بازار برنامه رو نصب کنید. دوستانی که قبلا برنامه رو نصب کردن هم میتونن برنامه رو مجدد نصب و یا بروزرسانی کنن. راستی با رای و نظر در کافه بازار به دیده شدن بیشتر برنامه و پیشرفت بیشتر اپلیکیشن بما کمک کنید.اگر پیج و اپمون براتون مفید بوده تا بحال حمایتمون کنید تا با انرژی بیشتر کنارتون باشیم.
دوستانی که قبلا ازمون پترن نرم افزاری تهیه کردن در صورتی که در لود کردن پترن هاشون مشکلی داشتن از طریق دایرکت باهام در تماس باشن تا راهنماییشون کنم.
روزتون خوب و خوش.
رای و نظر در کافه بازار یادتون نره.منتظرم 😊🌹🌹💐
دوستانی گوشی اپل دارند پست های بعد رو دنبال کنند 😊🌹🌹لینک دانلود از آی اپس

اپلیکیشن ios مون برای دوستانی که آیفن و یا آیپد دارند در آی اپس در دسترس قرار گرفت. کافیه در قسمت سرچ آی اپس به انگلیسی تایپ بفرمایید ecs.
طریقه نصب و استفاده در عکس های بعد نوشته شده.


لینک دانلود از سیب اپ

اپلیکیشن ios مون برای دوستانی که آیفن و یا آیپد دارند در سیب اپ در دسترس قرار گرفت. کافیه در قسمت سرچ سیب اپ به انگلیسی تایپ بفرمایید ecs.
از طریق قسمت راهنما برنامه میتونید بهتر و بیشتر با برنامه آشنا بشید.
پترن هفتگی این هفته هم در برنامه بروز رسانی شده.
پیشنهاد یا انتقادات سازنده تون رو در کامنت همین پست میتونید با من در میون بذارید.

مشاهده امکانات اپلیکیشن شماره دوزی آ سان ecs viewer